eternals-izle
Filmde Dünya'yı tehlikeye sokan Deviantlar yüzünden, Eternallar ve Deviantlar karşı karşıya geliyorlar.
the-suicide-squad-gercek-kotuler-2-izle
Süper kötü kahramanların bulunduğu tehlikeli bir hapishane... Ancak bu süper kötü karamanlarımızın hapishaneden kurtulmaları için bazı görevleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Bakalım bu görevi başarıyla tamamlayabilecekler mi? İzleyip göreceğiz...
the-paper-tigers
Eskiden kungfu sanatıyla uğraşan üç kaplan adı verilen adamlar şimdi öldürülen ustalarının intikamını almak için bir araya geliyorlar.
mortal-kombat-izle
MMA ve Outworld'un en büyük savaşçısı Cole John, ailesinin güvenliğinden şüphe duyup Outworld'den çıkar. Dünya Diyarına ve Yüce Tanrı Lord Raiden'in tapınağına ulaşır ve Dünya Diyarı'nın en büyük savaşçıları tarafından eğitilir. Bakalım Cole John, kendisindeki özel güçleri fark edip, ailesini ve Dünya Diyarı'nı, kendisini öldürmek isteyen Dış Dünya'ya karşı koruyabilecek mi?
onemsiz-biri-izle
Bir tacize karşı seyirci kalmayan adam uyuşturucu baronunun hedefi haline geliyor.
godzilla-vs-kong
Film, sinema tarihinin en büyük ikonlarından ikisini, korkutucu Godzilla ve güçlü Kong'u karşı karşıya getiriyor. İnsanlık, canavarlar kralının belirleneceği bu büyük mücadeleye tanıklık edecek.
zack-snyders-justice-league
Superman'in nihai fedakarlığının boşa çıkmaması için kararlı olan Bruce Wayne, dünyayı yaklaşan bir felaketten korumak için bir metahuman ekibi oluşturma planlarıyla Diana Prince ile güçlerini birleştirirler.
Yirmili yaşlardaki Ross Ulbricht, bir süredir hayalini kurduğu şeyi gerçekleştirir. Ross, uyuşturucu madde dahil her türlü ürün için serbest bir pazar olan bir internet sitesi yaratır. Bu durum onu DEA ajanı Rick Bowden’ın hedefi haline getirir. Özel yaşamalarında sorunlar yaşayan Ross ve Rick arasında başlayan kedi fare oyununun kazananı kim olacaktır?
new-gods-nezha-reborn
Nezha eski düşmanları ile karşılaşınca eski güçlerini yeniden keşfetmek zorunda kalacaktır.
ford-v-ferrari-izle-hd
Hız tutkunlarının ve otomobil düşkünlerinin çok seveceği bir film bizleri bekliyor. Ford V Ferrari, dünyanın en önemli ve tarihe damga vurmuş Le Mans 1966'da 24 saat süren yarışı konu alıyor. Ford ve Ferrari arasındaki ezeli rekabeti gözler önüne seriyor.
Öne çıkan
Hobbs-and-show-hizli-ve-öfkeli-izle
Hızlı ve Öfkeli Hobbs ve Shaw; Dünya'yı tehdit eden biyolojik virüs Brixton'u alt etmek için iki birbirine zıt ajan Hobbs ve Shaw'ın dünya'yı kurtarmak verdiği mücadeleyi anlatır.
Öne çıkan
john-wick-3
John Wick gizli suikasçılar brliğinden atıldıktan sonra, John Wick'i öldüren ve kellesini getirene ödül vaad etmeleri üzerine suikastçılara karşı verdiği mücadeleyi anlatır.
Öne çıkan
aquman-film
Başrolünü efsanevi oyuncu Jason Momoa'nın üstlendiği bir başyapıt olan Aquaman'da imparatorluğun varilerinden Arthur Curry Atlantis Krallığı'na ve sevdiklerine sahip çıkmak için büyük bir tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalır.
Öne çıkan
deadpool-2
Gelecekten gelen Cable, gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşine düşer. Cable'ı durdurmak için süper güçlerden oluşan bir ekip oluşturan Deadpool, kurduğu X-Force ekibi ile birlikte Cable'a karşı mücadele etmek için maceraya atılırlar.
dunkirk
İkinci Dünya Savaşının kaderini belirleyen, İngiliz askerlerin Dunkirk bölgesinde sıkışıp kaldığı ve çaresizce verdiği mücadeleyi konu alan, efsanevi yönetmen Christopher Nolan yapımı bir başyapıt...
hızlı-ve-öfkeli-8
Artık bütün ekip suçtan arınmış, resmi olarak temize çıkmışlardır ve suçtan uzak normal bir yaşam sürdürmektedirler. Ancak günün birinde Chiper adlı gizemli bir kadının Dom'u hedef alıp, suça bulaştırmasıyla olaylar tekrardan sarpa sarar.
pete-s-dragon-sinemafilmizle.net
deadpool
Kanser hastası olan eski bir özel kuvvet Wade Wilson, kendisi iyileştirecek olan bilimsel projeye katılır. Burada gördüğü tedavi ve çektiği acılardan sonra özel güce sahip olur...
fantastik-dortlu-3-izle
Reed Richards ışınlanma aracı inşa eder ve arkadaşlarını çağırır ancak bu sırada bir patlama olur ve gizemli olaylar başlar.
mad-max-fury-road-izle
Kıyamet sonrası bir çorak arazide bir kadın, bir grup kadın mahkum, Max adında bir serseri yardımıyla memleketini arayan zalim bir hükümdara isyan eder. Ancak bulundukları yeri yöneten Immortan Joe kendisinden çalınan, çok önemli ve değerli olan bu parçayı almak için, Mad Max ve "Furiosa" adlı lider önderliğindeki kadın mahkumların peşine düşer.
hobbit-film
J.R.R Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi üçlemesininden biri olan, yine Peter Jackson'un yönetmen koltuğunda oturduğu Hobbit serisinin ilk filmi olan bu filmde Bilbo Beggins'in gençliği ele alınıyor.
Maymunlar_Cehennemi_Başlangıç_sinemafilmizle.net
Genetik mühendislerinin deneyi sonucu bir maymun gelişmiş zekaya sahip oluyor ve ipler kopuyor.
Body-of-Lies-izle
Irak'ta deneyimli bir gazeteci CIA tarafından zorlu bir görev ile görevlendiriliyor.
zohana-bulaşma
Eski Mossad ajanı Zohan'ın eski yaşamından uzaklaşıp New York'ta yaşamaya başlar. Ancak eski gerilimli, çatışmalı yaşamından, konrt-gerilla olduğu dönemlerden düşmanı olan Fantom Zohan'ın izini sürmesiyle yine olaylar sarpa sarar. Adam Sandler'in başrol koltuğunda oturduğu bu mükmmel ve bir o kadar da eğlenceli mükemmel komedi filmi ayrıca Amerika ve Orta doğu kültürüne de ağır eleştiriler ve göndermeler bulunmaktadır.