spotlight
2016 yılında "En İyi Film" Oscar'ını alan film, Katolik Kilisesi'ndeki çocuk tacizleriyle ilgili skandal olayı haber yapan The Boston Globe Gazetesindeki araştırmacı gazetecilerin hikayesini anlatmaktadır.
esaretin-bedeli
Eşini ve eşinin sevgilisini öldürmekle suçlanan ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Andy Dufresne, ülkenin en tehlikeli hapishanesi Shawshank'teki ortamı değiştirmek için verdiği mücadeleye tanık oluruz. Andy hapishaneden kaçmak için bir plan yapar ve bu planda yalnız değildir; Red..
the-godfather-3
Serinin üçüncü ve son filmi olan "The Godfather 3" te, ailesini suçtan kurtarmaya çalışan ve artık 60 yaşında olan Michael Corleone, kendisini yer altı dünyasında çekip, ailesinin suç dünyasıyla bağını koparmayı amaçlamaktadır. Ancak Michael Corleone için işler umduğu gibi gitmez.
the-godfather-2
Vito Corleone'nin 1920'lerde New York City'deki ilk yaşamı ve mafya camiasında nasıl saygın bir kişilik haline geldiği anlatılmaktadır. Oğlu Michael ise, aile şirketiyle ilgili olarak Amerikan senato üyelerine ifade vermektedir.
the-godfather-izle
Film, 1940 ve 50'li yılların Amerika'sında yaşayan bir İtalyan mafya ailesi Corleone ailesinin hikayesini anlatmaktadır.