once-upon-a-time-in-hollywood-hd-izle
Quentin Tarantino'nun tam bir yıldızlar geçidinden oluşan son filmi "Bir Zamanlar Hollywood'da", bir televizyon oyuncusu ve dublörü, 1969 Los Angeles'ta Hollywood'un Altın Çağı'nın son yıllarında sinema sektörüne atılıp, şöhret ve başarı elde etmek için verdiği mücadeleyi anlatıyor.
dirilis
Kürk ticareti yapan bir kuruluşa çalışan deneyimli tuzak avcısı Hugh Glass, bir gün avcılık yaptığı bölgede bir ayı tarafından saldırıya uğrar ve ağır bir şekilde yaralanır. Ekibi Hugh Glass'ı yavaşlamamak adına, onu bir yük olarak görüp ölüme terk eder. Yaşamak için birçok nedeni olan Glass tek başına hayatta kalabilecek mi?
muhteşem-gatsby-hd
Başarılı bir yazar olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nick Carraway, eğlencenin ve gece hayatının merkezi konumundaki New York'a gelir ve burada milyoner Jay Gatsby ile tanışır. Bu tanışma Carraway'in hayatını bir anda değiştirir.
inception-baslangic-izle
Yetenekli bir hırsız olan Dom Cobb...Uzmanlık alanı ise insanların rüya anında bilinçaltında saklı olan sırları çekip almaktır. Cobb'un ender görülen bu yeteneği kurumsal casusluğun aranan yüzü yapmıştır.